Rezultatul probei selecția dosarelor - Contabil șef, grad II
ANUNȚ privind organizarea concursului de recrutare pentru ocuparea unui post contractual vacant - Contabil Șef, grad II
Declarații de avere și interese 2024
Anunț și Caiet de sarcini privind prestarea următoarelor lucrări: "Modernizare poarta 2 intrare auto"
Anunț și Caiet de sarcini privind prestarea serviciilor pentru evenimentul cultural din Programul minimal 2024: "Simpozion de etno-arheologie"
Erată la anunțul nr. 987/21.05.2024 privind prestarea serviciilor pentru evenimentul cultural din Programul minimal 2024: ”Colecții și colecționari"
Anunț și Caiet de sarcini privind prestarea serviciilor pentru evenimentul cultural din Programul minimal 2024: "Colecții și colecționari"
Anunț și Caiet de sarcini privind prestarea serviciilor pentru evenimentul cultural din Programul minimal 2024: Noaptea Muzeelor 2024. "Harta secretă a Timișoarei"-mini festival de film documentar
Anunț și Caiet de sarcini privind prestarea serviciilor de "Medicina muncii"